Ücretsiz wordpress eklentilerinde bu yazıda WP125 eklentisi hakkında detaylı bilgilere ve WP125 eklentisi nasıl kullanılır? sorusuna cevap bulabileceksiniz.

WP125 eklentisi Matt Herzewski tarafından geliştirilen ve 20.000+ etkin kuruluma ulaşmış bir eklentidir. Admin panelinizden Eklentiler> Yeni Ekle> WP125 yoluyla eklentiye ulaşabilirsiniz.

WP125 Eklentisi Nedir?

WP125 eklentisi, sidebarınızda 125×125 reklam alanı oluşturabileceğiniz ve bunun için herhangi bir kod kullanmanıza gerek kalmayan bir eklentidir.

WP125 Eklenti Ayarları

Eklentiyi etkinleştirdikten sonra admin panelinize Ads seçeneği eklenecek. Bu seçeneğe tıklayarak 125×125 reklam alanlarınızı oluşturmaya başlayabilirsiniz. İlk olarak Add New diyerek aşağıda bulunan sayfaya ulaşın.

Slot: Bannerın gözükeceği kutu.

Target URL: Bannera tıklandığında gidilecek URL.

Expiration: Bannerın kalacağı süre.

Click Tracking: Tıklamaların sayılıp sayılmayacağı.

Ad Image: Banner görsel URL

Gerekli alanları doldurduktan sonra Save ad diyerek reklam alanınızı oluşturabilirsiniz. Settingse tıklayarak kaç adet slot olacağını kaç adet sütun olacağını seçebilirsiniz.

Son olarak reklam alanlarınızı oluşturduktan sonra Görünüm> Bileşenler yoluyla WP125 bileşenini sidebarınıza ekleyebilirsiniz.

Merak ettiğiniz tüm eklentiler hakkında yorumlardan eklenti adını ileterek bilgi alabilirsiniz.

Yazılarımızı paylaşarak bize destek olabilirsiniz.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here