Netflix Türkiye sadece mobil cihazlarda kullanılabilen bir planı test etmeye başladı. Netflix hakkında tüm sorularınız için Netflix nedir? yazımızı okuyabilirsiniz.

Bu plan ile birlikte bir aylık deneme süresinin sonunda aylık 7.99 karşılığında Netflix dünyasına katılabilirsiniz. Bu yazıda Netflix mobil plan hakkında tüm bilgilere ulaşabileceksiniz.

Mobil Plan Özellikleri

Mobil Plan ile birlikte 7.99 TL karşılığında mobil cihazlarınızdan Netflix abonesi olabilirsiniz. Mobil pakette HD ve Ultra HD seçenekleri kullanılamıyor. Bununla beraber aboneliğinizi aynı anda tek bir ekranda kullanabiliyorsunuz. Bu planda da ilk ay ücretsiz deneme şansınız bulunmakta. Beğenmezseniz istediğiniz zaman abonelikten de çıkabiliyorsunuz.

Mobil Plan Abonelik

Mobil cihazınızdan netflix.com adresine girerek mobil plan detaylarına ulaşabilirsiniz. Mobil planı seçtikten sonra mail adresinizle birlikte abone olarak ödeme aşamasına geçebilirsiniz. Herhangi bir ücret ödemeden aboneliğinizi iptal etmeniz için bir ayınız var. Kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra abonelik ile ilgili de tüm adımları tamamlamış oluyorsunuz.

Netflix uygulamasına hem android hem de iOS cihazlarınızdan ulaşabilirsiniz.

Yazılarımızı paylaşarak bize destek olabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here