Knight Online günlük quest hem eski serverlarda hem de yeni serverlarda bulunan ve 10m exp ile mytril fragment veren bir görevdir.

Bu yazıda Knight Online günlük quest(daily quest) hakkında tüm bilgileri bulabileceksiniz. Daha fazla rehber yazıları için Knight Online etiketimize bakmanızı öneririm.

Günlük Quest görevi nereden alınır?

Eski serverlarda oynayan oyuncular bu görevi Eslantta bulunan Hill adlı npcden alırken, Altar Vega ve Sirius serverlarında şuan için bu görev ronarkland bölgesinden alınmaktadır. Bu görevi günde bir kez olmak şartıyla devamlı olarak yapabiliyorsunuz.

Günlük Quest ne veriyor?

Günlük quest her yapıldığında 10.000.000 exp ve 1 adet mytril fragment vermektedir. Eski serverlarda 2 adet mytril fragmente istediğiniz herhangi bir mythril armor parçasını alabiliyorken 3 adet mytril fragmente de 70 quest silahları alınabiliyor.

70 Quest silahları +1 olarak çıkarken, Mythril parçaları +1,+3,+5 ve +7 olarak çıkmaktadır. 70 Quest silahı alırken de Mythril parçası seçer gibi istediğiniz bir 70 Quest silahını seçebiliyorsunuz.  Altar, Vega ve Sirius serverlarında ise 10 adet mytril fragment karşılığında 70 Quest silahlarını alabiliyorken mythril armor alma seçeneğiniz bulunmamaktadır.

Günlük quest her gün saat 18:00 da yenilenmektedir. Bu görev sayesinde 10 günde set olarak mytril armorlarınızı alabilirsiniz. Oyuna para yatırmadan iyi bir armor set yapmak istiyorsanız günlük quest tam size göre. Günlük quest hakkında tüm sorularınızı yorumlardan yazabilirsiniz.

Yazılarımızı paylaşarak bize destek olabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here