Xiaomi selfie çubuğu son aylarda yanımdan ayırmadığım bir ürün. Selfie çubukları yaklaşık 3-4 yıldır hayatımızda yer edinmiş ürünlerdir. Bu yazıda yaklaşık 9 ay önce satın aldığım Xiaomi tripodlu- bluetooth kumandalı selfie çubuğunun incelemesini bulabileceksiniz.

Xiaomi Selfie çubuğu hemen hemen her e- ticaret sitesinde bulunabilen bir ürün. Yazının yayınlandığı gün itibariyle ülkemizde satış fiyatı 90-110 TL aralığında değişmekte. Fiyatı yüksek gelebilir fakat benzer özellikte ki selfie çubuklarını bu fiyat aralığında bulabilmek çok zor.

Xiaomi Selfie çubuğunun özelliklerine geçmeden kutu içeriğine bakacak olursak; selfie çubuğu ve uzaktan kumandası ayrı ayrı kutularda çıkmakta. Bununla beraber kutu içerisinden şarj aleti çıkmıyor. Akıllı telefonların şarj aletleri ve USB kabloları ile kolayca şarj edebilirsiniz.

Xiaomi Selfie Çubuğu Özellikleri

  • Bluetooth 3.0 destekli Android 4.3 ve iOS 5.0 üzeri tüm akıllı telefonlar ile sorunsuz bir şekilde bağlantı kurabilirsiniz.
  • Uyumluluk: 6inc  boyuta kadar olan cihazlarınızı tutucusuna yerleştirebilirsiniz.
  • Uzunluk: Açık halde 51 cm, kapalı halde 19 cm
  • Ağırlık: 166 Gr
  • Batarya: 60 mAh

Bluetooth kumandası hem selfie çubuğunun üzerinde hem de uzaktan kumanda olarak kullanılabilmekte. Selfie çubuğunun uzunluğu birçok kullanıcı tarafından kısa bulunabilir fakat günlük kullanımlarda yeterli olacaktır. Tam şarj ile yaklaşık bir haftaya kadar çekim yapabilirsiniz. Bu ürünün benzerlerinden en büyük farkı hem tripod hem de monopod olarak kullanılabiliyor olmasıdır. Özellikle akıllı telefonunuz ile video çekiyorsanız tripod ve uzaktan kumanda size büyük faydalar sağlayacaktır.

Ürün hakkında sizde düşüncelerinizi yorumlar kısmından belirtebilirsiniz. Farklı ürün incelemeleri için de Teknolojik Ürün İnceleme kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Yazılarımızı paylaşarak bize destek olabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here