Knight Online az bilinenler(hurafeler) yazı serisinin ikinci bölümüne hoş geldiniz. Bu bölümde de tıpkı bölüm 1 de olduğu gibi 8 farklı az bilinen bilgileri bulabileceksiniz.

Serinin 3.bölümünde yer almasını istediğiniz bilgileri yorumlardan veya iletişim sayfasından gönderebilirsiniz. Gönderilen bilgiler birkaç farklı serverda ve jobda denendikten sonra eklenecektir.

  • Upgrade oranları her zaman için merak edilmiştir. Upgrade ile ilgili kesin bilgilerden birisi de takı basma oranlarının %100 olduğudur. Tabii +1, +2 ve +3 upgradelerinde geçerlidir.

  • Krowaz silahlarda bulunan pot bastırmama bonusu sadece npc’den satın alınan potlar için geçerlidir. Cash ile aldığınız premium potlara herhangi bir etkisi yoktur.
  • Karakterinizde sahip olduğunuz petiniz CZ, Ardream, Delos ve Draki gibi alanlarda çalışmaz. Bu yüzden aldığınız Auto Loot eşyasını bu alanlarda kullanamazsınız.
  • Str bonusun atak vermediği joblar için faydası toplam weight miktarınızı arttırmasıdır. Bu sayede daha fazla pot, cure ve styx gibi eşyaları alabilirsiniz.
  • İtem yakmanın upgrade oranını ve itemin geçme şansını arttırdığı sadece bir efsanedir. Siz yine de içinizi rahatlatmak için yakmalık kullanabilirsiniz.
  • Shio Tears, Imır Ring ve Flame Ring yüzüklerinde bulunan damage bonusları sadece mage jobları için atak arttırmaktadır. Az da olsa Rogue Jobu için Shio Tears: Ice Shot ve Imır Ring: Lightning Shot skillerinin damagelerini arttırmaktadır.
  • Günlük 1K NP karşılığında bedava IBEX veya şansınıza bağlı Dark Knight zırhları için gerekli olan stone itemi çıkmaktadır.
  • Chat ekranında bulunan Information yakınınızda bulunan karakterlerin isimlerini gösterir. Her sayfada 20 karakter listelenir ve karakter ismine sağ tıkladığınızda açılan pencereden view info diyerek karakterin NP, level vb. bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Serinin ilk bölümüne aşağıda bulunan linkten ulaşabilirsiniz.

Knight Online Az Bilinenler (Hurafeler)

Yazılarımızı paylaşarak bize destek olabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here