CS GO oyununda geçtiğimiz hafta getirilen güncelleme ile beraber rekabet maçlarında ki stratejiler yeniden şekillenecek. Bu güncelleme sonrası silah fiyatlarında, rekabetçi maçlarda el sonu kazanılan paralarda ve daha birçok konuda değişimler yaşandı.

Bu boyutta bir güncelleme uzun süredir gelmiyordu. Yapılan değişiklikler bir CS GO oyuncusu olarak beni mutlu etti. Yazının ilerleyen bölümlerinde bu güncelleme ile beraber oyuna getirilen tüm değişiklikleri bulabileceksiniz.

CS GO Oyunda Yapılan Değişiklikler

Bu güncellemede en dikkat çeken değişiklikler M4A1-S silahında yaşandı. M4A1-S silahını kullanmayı seven oyuncular için sevindirici haber. Mermi sayısı 25, yedek mermi sayısı da 75’e yükseltildi. Artık rekabetçi maçlarda daha fazla M4A1-S kullanan oyuncu göreceğiz.

Aug silahının fiyatı 3300 olarak güncellendi. Aug eskiye oranla artan fiyatı sebebiyle daha az oyuncu tarafından tercih edilecektir.

Pompalı silahların fiyatları da güncellendi ve menzilleri arttırıldı. Tabii menzilleri kısa olan bu silahların artan menzilleri de çok fazla oyunu etkilemeyecektir. Son olarak mermi doldururken aralarda ateş edebilme özelliği kaldırıldı.

Rekabetçi maçlarda el sonları kaybeden takımın kazandığı parada değişiklikler yapıldı. Ard arda kaybedilen roundlarda kazanılan para sürekli artıyordu artık bu durum olmayacak. Bu da eko roundlarda yapılacak stratejileri değiştirecektir.

Yeni bir kasa ve yeni skinler getirildi. Bu değişiklik diğer değişikliklere göre daha az oyuncuyu etkileyecektir.

CS GO Dev güncelleme ile birlikte her oyuncu için değişikliklerin önem derecesi farklı olmakla beraber bana göre en büyük değişim M4A1-S silahının daha da güçlendirilmesi olmuş. Sizde yorumlarda güncelleme ile ilgili düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Yazılarımızı paylaşarak bize destek olabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here