Knight Online az bilinenler(hurafeler) yazı serisine hoş geldiniz. Bu yazı serisi oyunda bilinmeyen bilgilere ve hurafelere yenileri eklendikçe devam edecektir. Her bölümde oyunda birçok oyuncu tarafından bilinmeyen 8 adet farklı bilgiyi bulabileceksiniz. Bu bilgilerin hepsi kesin bilgilerdir.

Sizde bu yazı serisinde mutlaka bulunması gerekli dediğiniz bilgileri yorumlardan iletebilirsiniz. Bir süre yolladığınız bilgiler farklı zaman ve karakterlerde denenip kesinliğinden emin olunduğunda yeni seriye eklenecektir.

1- Rogue karakterler için her level atladığınızda ortalama olarak, atağınız 23, defansınız 1 ve her hp stat point için +16 healtiniz artmaktadır. Aynı zamanda vereceğiniz her hp stat point için 1 defans kazanacaksınız.

2- Oyunda bulunan her yaratığın Blessed Upgrade Scroll drobu vardır. Şansınıza bağlı olarak her yaratıktan Blessed Upgrade Scroll alabilirsiniz. Smilodon, Gavolt ve Doom Soldier buna verilebilecek örnekler arasındadır.

3- Monster Stoneda şansınız yüksekse çift takı drobu alabilirsiniz. Şuana kadar aynı anda çift old rol alan birçok oyuncu gördüm. Aynı zamanda Monster Stoneda bulunan her yaratıktan yine Monster Stone alabilirsiniz.

4- Oyunu oynayan çoğu oyuncunun bilmeden 80 level olduğu bir chat görevi vardır. Bu görev aşağıda bulunan görselden de görebileceğiniz gibi harpy slotlarına yakın bir yerde bulunmaktadır. Bu chat görevi de yüksek miktarda exp vermektedir.

5- Bir itemin reverse olması ile normal olması arasında görünüş dışında hiçbir fark yoktur.( skill sekmesi, atak vb.) Reverse itemler ileri seviyeleri için daha zor upgrade edildiği için upgrade yapan oyuncular tarafından daha az tercih edildiğinden daha uygun fiyata satılmaktadır.

6- Mage karakterlerin takılarında ve zırhlarında bulunan MP bonusları yaratıklara karşı atağınızı arttırsa da karşı ırktan oyunculara karşı olan hasarınızda herhangi bir değişikliğe neden olmaz. Sadece farm amaçlı oynamyacaksanız takılarınız ve zırhlarınızda hp bonusu tercih etmelisiniz.

7- Silah ve zırhlarda reverse seviyeler arasında bonus farkı bulunmamaktadır. Silahlarda atak, zırhlarda da defans bir miktar artmaktadır.

8- Bir Monster Stone 76 levelde DC Premium ve BDW Exp arttırıcı ile beraber tüm yaratıkları kestiğiniz taktirde %2.76 Exp vermektedir. 83 levele kadar exp kasarken en faydalı item Monster Stonedir.

Yazılarımızı paylaşarak bize destek olabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here