Knight Online oyununda farmer sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Oyuna para yatırmadan oynamak isteyen oyuncular aylık masrafları için farm yapmak zorunda kalmaktadır.

Bu yazıda farm amaçlı oyunu oynamak isteyen oyuncuların PUS tan hangi eşyaları almaları gerektiğinden ve aylık masraflarının ne kadar olacağından bahsedeceğim. Alınması zorunlu olan PUS eşyaları bu oyunda farm yapmak için mutlaka alınması gereken eşyalardır. Aylık farmer masrafı için bir üst sınır bulunmamaktadır. Bu nedenle minimum maliyete göre bir hesaplama göreceğiz.

Farmer PUS Eşyaları

Farm amaçlı bu oyunu oynuyorsanız ilk olarak 2159 cash karşılığında DISC Premium almanız şarttır. Diğer premiumlarla farm yapmak zaman kaybı olacaktır. Eğer sadece etkinliklere katılacaksanız Gold Premium- Platinum Premium da alabilirsiniz.

Tavsiye Yazı: Knight Online Premiumlar ve Özellikleri

Premiumu satın aldıktan sonra ikinci adım farm yaparken düşecek coin ve itemleri sizin yerinize toplayacak bir eşya satın almak olmalıdır. Farm yaparken CZ, Ardream, Delos, Draki gibi alanlarda oynayacaksanız Oreads Voucher almanız gerekecektir. Oreads Voucher eşyasının fiyatı 699 cashtir. Benim bu alanlarla işim yok derseniz EMC/Luferson- Eslant alanları için Voucher for Automatic Peti 248 cash karşılığında almanız yeterli olacaktır.

Tavsiye Yazı: Peri Nasıl Kırdırılır?

Premium ve lootu satın aldıktan sonra mutlaka alınması gereken üçüncü eşya farm yaparken kasacağınız eşyaları koymak için gerekli olacak alanları satın almak olacaktır. Magic Bag eşyası 12 ek slot vermekte ve fiyatı 89 cash. Çöp farmı yapacak oyuncular için de 48 ek slot veren VIP Vault Key mutlaka alınmalıdır. VIP Vault Keyin de fiyatı 349 cashtir.

Mutlaka alınması gereken üç PUS eşyası bunlardı. Ve bu eşyaların toplam maliyetleri aşağıdaki gibidir.

Premium+ Voucher for Automatic Pet+ Magic Bag= 2.496 cash

Premium+ Oreads Voucher+ Magic Bag= 2.947 cash

DISC Premium kullananlar aynı zamanda DC Sundresi kullanabiliyorlar. Buradan alacağınız potlar diğer npclere göre daha ucuz. Benim önerim her zaman premium pot kullanmaktan yanadır. HP ve MP premium potların da fiyatı 192 cash. Fakat premium pot almadan da farm yapabilirsiniz. Bunlara ek olarak CZ, Ardream gibi alanlarda farm yapacak BP ve Mage karakterler SW SC yi de bu hesaba ekleyebilirler.

Farm yapacak bir oyuncunun aylık harcaması gereken minimum cash miktarı 2.496 cashtir. Pus indirimi olduğunda bu miktar daha da düşecektir. Sizde oyunca farm yaparken harcadığınız cash miktarlarını yorumlarda belirtebilirsiniz.

Yazılarımızı paylaşarak bize destek olabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here