Mi Band serisi her zaman için akıllı bileklikler içinde kendine ayrı bir yer edinmiştir. Daha önce Xiaomi Mi Band 2 incelemesini yapmıştık. Bu yazıda yeni model mi band 3‘ ün özelliklerine ve fiyatına bakıp almaya değer mi? değmez mi? sorularına cevap arayacağız.

Akıllı Bileklikler ve Hayatımıza Etkileri yazıma BURADAN kolayca gidebilirsiniz.

Mi Band 3 Özellikler

SaatAdım Sayar
TitreşimAlarm
Kalp Ritmi ÖlçmeUyku Takibi
Suya DayanıklılıkMesaj ve Arama Görüntüleme
Hava DurumuUyku Takibi
Telefonum Nerede

Mi Band 2 ve Mi Band 3 Farkları

Mi Band 3′te gözle görülür en büyük değişim tasarım ve  boyutta olmuş. Mi Band 3 daha büyük bir ekran ile geliyor. Pil boyutu daha büyük olmasına rağmen ekranın büyüklüğünden dolayı ortalama olarak pil süreleri birbirine yakın. Mi Band 2 ortalama olarak 20 gün pil süresi sunuyordu. Mi Band 3 te daha parlak bir ekran bulunuyor. Ve bana göre Mi Band 2 nin en büyük eksiği parlaklıktı. Suya dayanıklılıkda Mi Band 3 te arttırılmış.Son olarak hava durumu da Mi Band 3 ile birlikte eklenen güzel bir fonksiyon olmuş diyebilirim. Bunların dışında ben büyük bir fark göremedim.

Mi Band 3 Fiyatı

Mi Band 3 şuanda 180-200 TL civarında. Bana göre Mi Band her zaman için parasını hak eden bir seri. Akıllı bileklikler uzun yıllar kullanılmalarına rağmen dayanıklı cihazlar olduğu için bu fiyat kesinlikle Mi Band 3 e verilir.

Kişisel Yorumlarım

Ben yaklaşık 6 aydır Mi Band 2 kullanan birisiyim. Ve akıllı bilekliklerin kesinlikle hayatımıza pozitif bir etkisinin olduğunu düşünüyorum. Arama ve mesaj bildirim fonksiyonlarını kullanmıyorum ve bu şekilde şarj etmeden 1 ay boyunca bilekliğimi kullanabiliyorum. Mi Band 2 de şuanda satışta ve onun da fiyatı 99 TL civarında. Ben Mi Band 2 kullanan biri olarak Mi Band 3 e geçiş yapmayacağım. Eğer akıllı bir bilekliğe sahip olmasaydım Mi Band 3 alırdım.

Mi Band 2 inceleme yazımı okumak isterseniz BURAYA tıklayarak o yazıya da gidebilirsiniz.

Yazılarımızı paylaşarak bize destek olabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here