Tablet bilgisayarlar gün geçtikçe hayatımızda ki yerini arttıran ve akıllı telefonlarla sürekli rekabet içinde olan cihazlardır. Eğer tablet almayı düşünüyorsanız ve tablete neden ihtiyacım var sorusunu kendinize soruyorsanız Tablet Bilgisayarlar ve Kullanım Alanları yazımı okuyabilirsiniz.

İhtiyaçlarınızı belirlediyseniz ve araştırma aşamasına geçtiyseniz karşınıza birçok değişken çıkacak. Ve bunlardan en önemlisi şüphesiz ki fiyattır. Bu yazıda Samsung firmasının günlük kullanım için uygun fiyatlı olarak satışa sunduğu Tab3 Lite modeline bakacağız.

Tab3 Lite Özellikler

tab3lite inceleme

Özelliklerine bakacak olursak fiyat/performans tableti diyebiliriz. Android işletim sistemine sahip ve 7inc. ekran boyutu ile fiyatına göre düzeyde diyebiliriz. 8 GB hafızasının olması ve 1 GB RAM bulunması da herhalde bu tabletin eksik yanlarından biri. Tabii burada kullanım amacınıza göre bu özellikler size yeterli de gelebilir. Fiyatı şuan için 400 TL civarında olan bu tablet günlük ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacaktır. Depolama alanı olarak da 32 GB’a kadar arttırılabilir hafızaya sahiptir.

Bir tablet ile yapabileceğiniz hemen hemen her şeyi bu tablet ile de yapabilirsiniz. Rahatlıkla film izleyebilir, internette gezinebilir, oyun oynayabilirsiniz. Görüntülü konuşmak bu tablette malesef mümkün değil. Ön kamerası bulunmuyor. Aynı zamanda ses seviyesi de tabletlere göre yeterli düzeyde diyebilirim. Bataryası ortalama bir kullanıma göre gün boyu dayanabiliyor. Çok fazla internette video izlemezseniz ve oyun oynamazsınız bu süreyi arttırmanız da mümkün.

Eğer bu özellikler sizin için yeterli değilse bütçenizi arttırmak ve farklı modellere yönelmeniz gerekiyor.

Apple firmasının çıkarmış olduğu iPad 32 GB (2018) modelinin inceleme yazısına BURAYA tıklayarak gidebilirsiniz.

Yazılarımızı paylaşarak bize destek olabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here